HAKKIMIZDA

1973 yılında Oto Gençler olarak yedek parça üreterek dahil olduğumuz otomotiv sektörüne, 2011 yılından beri Erkul Oto olarak İstanbul’un Silivri ilçesindeki fabrikamızda, yan basamak, tavan çıtası, ara atkı, bisiklet taşıyıcı ve arka tampon üretiminde ürün yelpazemizi her gün genişleterek devam etmekteyiz. Amacımız, ürünlerimizi estetik ve kaliteyi birbirinden ayırmadan üretip, her geçen gün yeni tasarımlar yaparak sizlere ulaşmasını sağlamaktır. Kırk yılı aşan yapılanmamızın getirdiği ticaret birikimimiz sayesinde aynı kalite ve profesyonellik çizgisi üzerinde; güvenilir, dayanıklı, verimli ürünlerimizi yurt içi ve yurt dışı pazarına arza devam edip, maksimum müşteri memnuniyetini sağlayarak ülke ekonomisine değer katmaya devam etmekteyiz.

Erkul Oto olarak uluslararası standartlarda sahaya sunduğumuz prestijli ve güven veren ürünler tüm dünya tarafından tercih ediliyor ve yenilikçi yapımızla birlikte küresel pazarda gün geçtikçe daha fazla yer ediniyoruz. İngiltere, Almanya, Hollanda, Norveç, Rusya, Ukrayna, Fas, Amerika, Tunus, Cezayir ile birlikte 30’dan fazla ülkeye; iç pazarda ise OEM’lere ve oto aksesuar mağazalarına ürünlerimiz ulaşmaktadır. Toplamda 6000 metrekare kapalı olan tesisimizde siz değerli müşterilerimiz için çalışıyor ve üretiyoruz.

Yan Basamaklar : Estetik ve dayanıklılığın birleştiği her araca/modele uygun yan basamaklar.

Tavan Çıtaları : Aracınızın tavanını delmeden monte edebileceğiniz yüksek taşıma kapasiteli şık tavan çıtaları.

Ara Atkılar : Ekstra bagajlarınızı hem güvenli bir şekilde hem de sportif bir görünümle taşımanıza yardımcı olacak ara atkılar.

Bisiklet Taşıyıcılar : Bir veya birden fazla bisikleti taşımanıza yardımcı olacak her araca monte edilebilen bisiklet taşıyıcılar.

Arka Korumalar : Hem şık bir görüntü sağlayan hem de aracınızı darbelerden korumanıza yardımcı olacak arka korumalar.

Erkul Oto Aksesuar Yedek Parça San. ve Tic. Ltd.Şti.

Adres : Balaban mah.Uzungöl cad.
C3 C Blok No:2 Silivri-İstanbul
Tel : +90 212 590 19 21 
Fax : +90 212 590 19 22
E-Posta : info@erkulauto.com
Online Satış